Grafik

Grafik zajęć grupowych sezon taneczny 2021/2022

 

👉 Poniedziałek 👈

16.00-16.55 Akrobatyka grupa początkująca (od 6 lat) NOWA GRUPA!!!

17.00-17.55 Akrobatyka grupa średniozaawansowana NOWA GRUPA!!!

17.00-17.55 Taniec towarzyski START (od 4 lat) NOWA GRUPA!!!
18.00-18.55 Taniec towarzyski BASIC

18.00-18.55 Akrobatyka grupa zaawansowana
20.00 – 21.00 Latino solo dla Pań NOWA GRUPA!!!

 

👉 Wtorek 👈

16.00-16.55 Taniec współczesny – Dzikie Koty 1 (od 7 lat) NOWA GRUPA!!!
17.00-17.55 Taniec współczesny – Dzikie Koty 2
17.30-18.25 Taniec towarzyski BASIC SPORT
18.00-18.55 Free Dance
19.00-19.55 Level Up
19.00-20.00 Pilates NOWA GRUPA!!!
20.00-21.00 Senior Hobby Standard” 

 

👉 Środa 👈

16.00-16.55 Akrobatyka grupa początkująca (od 6 lat) NOWA GRUPA!!!
17.00-17.55 Akrobatyka grupa średniozaawansowana NOWA GRUPA!!!

17.00-17.55 Taniec towarzyski START (od 4 lat) NOWA GRUPA!!!

18.00-18.55 Akrobatyka grupa zaawansowana
18.00-18.55 Taniec towarzyski BASIC
18.30-20.00 Practis Latin
20.10-21.10 Latino solo Formacja
20.10-21.10 Kurs tańca dla par NOWA GRUPA!!!

 

👉 Czwartek 👈

16.00-16.55 Taniec współczesny – Dzikie Koty 1 (od 7 lat) NOWA GRUPA!!!
16.00-16.55 Tańczące brzdące (3-5 lat) NOWA GRUPA!!!
16.00-16.55 Balet wróżki (4 latki) NOWA GRUPA!!!
17.00-17.55 Taniec współczesny – Dzikie Koty 2
17.00-17.55 Taniec nowoczesny (6-8 lat) NOWA GRUPA!!!
17.00-17.55 Balet księżniczki (5 latki) NOWA GRUPA!!!
18.00-18.55 Free Dance
18.00-18.55 Hip hop Young (od 9 lat) NOWA GRUPA!!!
18.00-18.55 Balet łabędzie (6 latki) NOWA GRUPA!!!
19.00-19.55 Level Up
19.00-20.00 Dance Mama/Dance Tata NOWA GRUPA!!!

 

👉 Piątek 👈

17.30-18.25 Taniec towarzyski BASIC SPORT
18.30-20.00 Practis Standard
20.00-21.00 Senior Hobby Latin

 

👉 Harmonogram zajęć otwartych 👈

Wtorek 7.09.2021
 
16.30 Taniec współczesny – Dzikie Koty 1
17.30 Taniec współczesny – Dzikie Koty 2
18.00 Taniec towarzyski START 
 
Środa 8.09.2021
 
16.30 Tańczące brzdące
17.15 taniec nowoczesny 
18.00 Hip hop Young
 
Czwartek 9.09.2021
 
 
16:30 Balet Wróżki
17:00 Akrobatyka (grupa początkująca)
17:15 Balet Księżniczki
18:00 Balet Łabędzie
18:00 Akrobatyka (grupa średnio zaawansowana i zaawansowana)